Decorative Materials
Scroll to top

Hizmetler > İç Mimari Uygulama, İmalat ve Ürün Tedariği

TESKA İç Mimari Dekoratif Materyaller Satış ve Uygulama Çözümleri Görseli

Hizmetler; Satış ve Uygulama

TESKA için sunduğu hizmetler sadece satıştan ibaret değildir. Bir mimari projenin konu paydaşlarının, ürün araştırma ve seçim yapma süreçlerindeki zaman kayıplarını minimuma indiriyoruz. Nitelikli bir mobilya ya da duvar kaplaması veya zeminde kullanılacak ithal marküteri parke arayışlarındaki tutarsız karmaşayı nasıl çözüyoruz?

Projeyi doğru okumak, tasarımın ana fikrine odaklanmak çıkış noktası olmalıdır. Yüzlerce veya binlerce seçenek sunmaktan ziyade, doğru ürünleri doğru sayı ve kompozisyonda sunmak önemlidir. Bu bağlamda gerekli numuneler proje kompozisyonunda bir pano hazırlanarak sunulmalıdır.

Görsel olarak tasarım süreci tamamlanmış bir projeyi mimari açıdan taçlandıran, mimarlara tasarımlarını hayata geçirme özgürlüğü ve hazzını veren en önemli unsur malzeme seçimi ve malzemenin kalitesi paralelinde ekonomik bütçeler ile temin edilmesidir.

En ideal malzemenin, en iyi bütçe ile temini noktasında numunelerin ulaştırılması, gerekse ürün hakkında kapsamlı bilgilerin arzu edilen formatta iletilmesi, TESKA ekibinin önceliğidir. Talep edilen termin sürelerinde teslim edilecek şekilde satış, uygulama ve satış sonrası destek konularında hizmetler vermektedir.

Mobilya İmalatları

Modern mimari akımların takipçisi değerli mimarlarımız, projeleri için ihtiyaç duydukları ahşap / mobilya imalatı hizmetlerinde, neden TESKA’yı tercih etmekte? Çünkü, tedariği tarafımızca yapılan mobilya ürünler için gerekli olan imalatlar, deneyimli bir ekip, modern teknikler uygulanarak, son teknoloji ekipman ve makineler ile donatılmış tesisimizde yapılmaktadır.

Uygulama hizmeti anlaşma kapsamında olsun ya da olmasın, ürünün kullanılacağı alan, iklim koşulları ve benzeri mimari ya da korozyon risklerini gözeterek üretim ve teslimat yapmak temel ilkemizdir.

TESKA Mobilya İmalat Çözümleri
Teska Dekorative Materials

Danışmanlık Hizmetleri

İş ve yaşam alanları, endüstriyel yapılar, AVM, otel, havalimanları ve eğitim kurumları gibi mimari projelerde, zemin, duvar ve mobilya kaplamaları ile dekoratif materyal kategorilerinde geniş ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Zengin renk ve doku seçeneklerimiz ile mimarlar, proje sahipleri ve partnerlerimiz için, estetik iç ve dış mekan ürünleri seçmesi noktasında nitelikli danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Önceki Ürün
Sonraki Ürün