Scroll to top

Hizmetler

Satış ve Uygulama

Görsel olarak tasarım süreci tamamlanmış bir projeyi mimari açıdan taçlandıran, mimarlara tasarımlarını hayata geçirme özgürlüğü ve hazzını veren en önemli unsur malzeme seçimi ve malzemenin kalitesi paralelinde ekonomik bütçeler ile temin edilmesidir.

Bu bağlamda Teska satış ekibi, tüm samimiyeti ile en ideal malzemenin en iyi bütçe ile temini noktasında, sizlere gerek numunelerin ulaştırılması, gerekse ürün hakkında en kapsamlı bilgilerin arzu edilen formatta iletilmesi, talep edilen termin sürelerinde teslim edilecek şekilde satış, uygulama ve satış sonrası destek konularında hizmet vermektedir.

Mobilya İmalatları

Modern mimari akımların takipçisi değerli mimarlarımızın projelerinde tercih ettiği ve tedariği tarafımızca yapılan tüm ahşap ve mobilya ürünler için gerekli olan imalatlar, yılların tecrübesine sahip ekibimizce modern teknikler uygulanarak, son teknoloji ekipman ve makineler ile donatılmış tesisimizde yapılmaktadır.

Uygulama hizmeti anlaşma kapsamında olsun ya da olmasın, ürünün kullanılacağı alan, iklim koşulları ve benzeri mimari ya da korozyon risklerini gözeterek üretim ve teslimat yapmak temel ilkemizdir.

Danışmanlık

İş ve yaşam alanları, endüstriyel yapılar, AVM, otel, havalimanları ve eğitim kurumları gibi mimari projelerde, zemin, duvar ve mobilya kaplamaları ile dekoratif materyal kategorilerinde geniş ürün yelpazemiz, zengin renk ve doku seçeneklerimiz ile mimarlarımızın, proje sahiplerinin ve partnerlerimizin; en ideal, estetik iç ve dış mekan ürünleri seçmesi noktasında nitelikli danışmanlık hizmetleri sunmakta, sınırsız destek sağlamaktayız.

Önceki Ürün
Sonraki Ürün