Scroll to top

Hizmetler

Satış ve Uygulama

İç ve dış mekan zemin kaplamaları, iç mekan duvar kaplamaları, ahşap ve kompozit cephe kaplamaları, mobilya imalatları, özel tasarım aydınlatma ürünleri ve dekoratif mobilya kaplama malzemelerinin satış ve uygulama hizmetini vermekteyiz.

Bu aşama, projenin görsel olarak tasarlandığı süreçtir.
Seçmiş olduğunuz mobilya, zemin ve duvar kaplama malzemelerinin son halleri 3 boyutlu görsellerle sizlere sunulur. Fiyatlandırma yapılır ve karşılıklı onay süreci tamamlandıktan sonra uygulama aşamasına geçilir.

Mobilya İmalatları

Konsept, Proje ve Uygulama alanlarında, kaliteden ödün vermeden, yeni malzemeleri modern çağın tasarım trendleriyle birleştirerek, mekansal ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre, fonksiyonel ve estetik beklentilerinize yönelik çözümler sunan Teska Mimarlık, Otel, Restaurant, Mağaza, Ofis, Residence, Ticari Yapılar, Villa ve Konut projeleri için her türde ahşap ve mobilya imalatı hizmetleri sunmaktadır.

Tüm dünyanın iç mimari modasının nabzını tutan mimarlarımızın sizler için hazırladıkları mobilya tasarım önerilerinin sunulduğu süreçtir. Bu aşamada fikirlerinizi tecrübemizle harmanlıyor, ev konforunuz için dizayn ettiğimiz harika tasarımlara imza atıyoruz.

Danışmanlık

Bu süreçte inşaat ve tasarım projelerini birleştiriyoruz. İç mimari tasarım aşamasında mimar, müteahhit, inşaat mühendisinin ortak çalışmalarıyla mekanik, elektrik ve peyzaj uygulama hizmetlerinin birlikte verildiği anahtar teslim projeler hazırlıyoruz.

Mimari ve İç mimari projelerde; konsept tasarımı ve ürün uygulamalarında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Mekanik ve Elektrik projelerinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.