Decorative Materials
Scroll to top

Boat Show İstanbul 2020

Denizcilik sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan CNR Avrasya Boat Show’un resmi açılışı düzenlenen törenle yapıldı. 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı – CNR Avrasya Boat Show İstanbul 2020, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde binlerce denizseveri buluşturdu.
İstanbul CNR Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen 2020 Boat Show fuarına iş ortağımız Yaren Design firması ile birlikte katıldık. Yaren Design firmasının Türkiye’de ilk kez üretimini gerçekleştirmiş olduğu Yelkenli Katamaran Tekne ilgi gördü. Aynı zamanda Teska Decorative Materials firmasının ürünlerinin yer aldığı standa olan ilgi de bizleri memnun etti.

2020 Boat Show fuarında, genellikle yat, gemi ve tekne imalatlarında kullanılabilen zemin kaplamaları (lamine parke, dokuma vinil parke ve marin hydrodeck) mobilya kaplamaları (HPL laminate, decorative stainless steel, suni deri ve kumaş) ve duvar kaplaması (doğal mantar, doğal ahşap ve doğal hasır kaplamalar) ürünlerimizi sergiledik. Suni deri ürünlerimizin çoğunda, yat, gemi ve tekne imalatlarında sıkça istenmekte olan Yangın ve IMO sertifikaları mevcuttur.

tarihinde yayınlandı.
Önceki Ürün
Sonraki Ürün