Decorative Materials
Scroll to top

Çelik Konstrüksiyon Garaj Binaları

Çelik ile Dayanıklı ve Pratik Garaj İnşaatı

Çelik konstrüksiyon garaj binaları; çelik, yirminci yüzyılın ilk günlerinden beri garaj yapımı için yaygın olarak kullanılan bir malzeme olmuştur. Çelikten yapılmış garaj binaları, depolama ihtiyaçlarınız için çok uygun bir çözüm sunar. Yeni teknolojilerin geliştirilmesi sayesinde çelik garaj yapısına yeni teknikler eklenmiştir. Kendin Yap kitleri çelik garajlar için en son trend, bu kitler insanların kendi çelik garajlarını hazır kitlerden inşa etmelerini sağlıyor. Çelik garaj binaları için çok çeşitli ebat ve stiller mevcuttur. Çelik garajlar genellikle kemer tarzında bulunur. Kemer, bir yay gibi hem binanın yan duvarı hem de çatı gibi davranır. Aynı zamanda sert bir çerçeve formatı ve düz bir çatı formatı vardır.

Garajlar ayrıca Mohave, Sierra, Sonoran, Gambrel ve Teton gibi birçok desende bulunabilir. Galvanizli çelik paneller, bordo, patina yeşili, koyu mavi, kömür grisi, antik bronz, kahverengi, fildişi ve beyaz gibi çeşitli renklerde de mevcuttur. Özel olarak tasarlanmış çelik garaj kitleri çeşitli üreticilerden temin edilebilir. Bunun gibi kitlerin sahaya monte edilmesi gerekir ki monte işlemi oldukça pratiktir. Çelik malzeme önceden tasarlanmış, sonra bir temel üzerine inşa edilmiştir. Bu da garajın inşaasını düşündüğünüzden çok daha basit hale getiriyor. Çelik yapı temele geçirilir ve cıvatalarla sabitlenir. Daha sonra duvarlar ve garaj kapıları eklenir. Tebrikler! Sizin de artık çelik bir garajınız oldu! Garaj kitlerine eklenebilecek ışıklar ve pencereler, makas destekleri ve gökyüzü ışıkları gibi aksesuarlar da vardır. İsteğe göre garaja bu aksesuarlar da eklenebilir.

Çelik Konstrüksiyon Garaj Binaları Avantajları:

Çelik konstrüksiyon garaj binalarında bulunabilecek geleneksel binalara göre benzersiz avantajlar var. Çelik garaj binaları ekonomiktir, ayrıca bir veya iki gün içinde garajın inşaası tamamlanır, kolaydır. Sadece asgari miktarda işçilik gerektirir ve çelik yangın, dolu, deprem ve kasırga gibi tehditlere karşı dayanıklı olduğu için sigorta maliyetleri genellikle daha düşüktür. Çelik konstrüksiyon garaj binaları kolayca değiştirilebilir ve gerektiğinde genişletilebilir. Çelik garaj yapıları dayanıklılıklarından dolayı otuz yıla kadar garantilidir. Ürünlerimize de buradan göz atabilirsiniz.

tarihinde yayınlandı.
Önceki Ürün
Sonraki Ürün