Decorative Materials
Scroll to top

Dekoratif Paslanmaz Çelik Sac

Dekoratif Paslanmaz Çelik Sac Nedir?

Dekoratif paslanmaz çelik sac, çağımız mimarlarının yaratıcılıklarına ilham veren bir malzemedir. Çeliğin dayanıklılığını desen ve renk seçenekleriyle birleştiren estetik, kaliteli ve güvenli çözümler için aranılan malzeme olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Projeye özel yaratılan, ikinci bir örneği bulunmayan desen seçenekleri mimarlar için sınırsız, özgür bir tasarım ortamı yaratmaktadır.
paslanmaz çelik sac, mimari ve endüstriyel tasarımların tüm alanlarında, reklamclıkta indoor ve outdoor çalışmalarında, işaret levhalarında, yönlendirme uygulamalarında, aydınlatma elemanları uygulamalarında, aksesuarlarda, tekstilde, otel ve konaklama tesislerinde, ısıtma ve soğutmaya yönelik projelerde, asansör, kapı, kabin ve buton imalatlarında, mimari projelerde dış cephe, ve iç mekanlarda uygulama kolaylığı, estetik görünüm, tasarım çeşitliliği sebebiyle çok tercih edilmektedir.

Kullanım Özellikleri;

Diğer kaplama malzemelerine göre oksidasyona daha dayanıklıdır.

Solmaz aşınmaz,matlaşmaz.

Güneşe,neme,tuza ve asitlere,kentleşme kirliliğine karşı duyarlıdır.

Kırılmadan 90 dereceye kadar bükülebilir.

Kolaylıkla temizlenebilir.

Hijyeniktir,sağlık kurumları için çok uygun malzemedir.

Uzun ömürlü olduğu için yenileme faaliyetlerini sıfıra indirger.

Sertlik derecesi 80 rc’nin üzerindedir. Kapladığı malzemenin ömrünü uzatır.

Teknolojinin ve gelişimin var olduğu her alanda kullanılan paslanmaz çelik sac %100 oranında geri dönüştürülebilen oldukça değerli bir malzemedir. Gelişen teknoloji ile birlikte paslanmaz çelik sacın da kullanım ve faaliyet alanları da hızla yayılacaktır.

Dekoratif Paslanmaz Çelik Sac Fiyatları

Paslanmaz çelik levha, sac, panel veya plaka olarak da tanımlanan ürünlerimiz ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önceki Ürün
Sonraki Ürün